sobota, 13 kwietnia

Choć Apple nie podaje oficjalnie tej informacji, iPhone 13 Pro Max jest w stanie ładować się w trybie szybkiego ładowania maksymalną mocą 27 W po podłączeniu do zasilacza USB-C o mocy 30 W lub wyższej.

Wykazały to testy przeprowadzone przez ChargerLAB. Dla porównania, iPhone 12 Pro Max może ładować się z prędkością od około 21 W do 22 W za pomocą równoważnego zasilacza.

 

Warto zauważyć, że iPhone 13 Pro Max nie utrzymuje szczytowej mocy 27 W przez cały cykl ładowania ze względu na względy cieplne, ale urządzenie powinno nadal ładować się nieco szybciej niż iPhone 12 Pro Max.

Nie jest jasne, czy mniejszy iPhone 13 Pro jest również w stanie ładować się z prędkością do 27 W. Według użytkownika chińskiej platformy społecznościowej Weibo standardowy iPhone 13 i iPhone 13 mini są ograniczone do mniej więcej takich samych prędkości ładowania, jak odpowiadające im modele iPhone 12.

Apple nie dodaje już ładowarki w pudełku z nowymi iPhone’ami, ale sprzedaje zasilacz USB-C o mocy 30 W za 249 złotych dla użytkowników, którzy chcą jak najszybciej naładować swojego iPhone’a 13 Pro Max.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx