wtorek, 29 listopada

W grudniu zeszłego roku New York Times poinformował, że Apple pracuje nad urządzeniem mobilnym, które będzie elementem codziennego ubioru. W ten sposób wszystkie przypuszczenia skierowały się na możliwość pojawienie się zegarka od Apple.

I mimo, że powstało już kilka zegarków, które mogą synchronizować się z iPhone’em takich jak świetny projekt Pebble, oraz kolejny Meta Watch, wszyscy wciąż wyczekują prawdziwego urządzenia wypuszczonego ze znakiem jabłuszka. Jedna z ładniejszych koncepcji zegarka iWatch wypłynęła z pracowni ADR Studio na początku tego roku.

Dziś szwedzki projektant Anders Kjellberg pokazał swoją wizję „iWatch” wyposażoną nawet w FaceTime. Wizja autora wyposażyła urządzenie w wyświetlacz Retina, 8-megapikselowy aparat z HD z możliwością rozmów FaceTime, Wi-Fi, Bluetooth, obsługę Airplay oraz wbudowany akumulator litowo-jonowy, 16 GB pamięci, akcelerometr, czujnik bliskości i światła otoczenia, oraz osiem konfigurowalnych pasków, które możesz dobrać do własnego stylu. Urządzenie jest oczywiście synchronizowane z  iTunes i aplikacjami z App Store.

Jak Wam się podoba?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx