poniedziałek, 17 czerwca

Steam Link, który umożliwia użytkownikom strumieniowe przesyłanie gier Steam z komputera na inne urządzenie, został oficjalnie wypuszczony w Mac App Store.

Użytkownicy Steam mogą przesyłać strumieniowo gry z poziomu aplikacji Steam Mac od jakiegoś czasu. Jednak dzięki dostępności Steam Link w systemie macOS użytkownicy mają teraz możliwość wyboru pobrania niewielkiej aplikacji, aby przesyłać strumieniowo gry na komputer Mac, zamiast instalowania odpowiedniej aplikacji Steam, która wymaga 1 GB miejsca na dysku.

Steam Link został wypuszczony na iOS i tvOS w 2019 roku, jednak do tej pory nie był dostępny dla klientów Mac. Jak zauważyli użytkownicy Reddit, Steam Link został po cichu udostępniony przez Valve w ‌Mac App Store‌.

Aby uruchomić Steam Link, użytkownicy muszą mieć komputer Mac z systemem macOS 10.13 lub nowszym oraz inny komputer z systemem Windows, Mac lub Linux na którym działa Steam. Ponadto oba komputery muszą znajdować się w tej samej sieci lokalnej. Steam Link dla macOS jest dostępny w Mac App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx