piątek, 19 lipca

Spotify ogłosił dziś nowe funkcje, które pojawią się w aplikacji mobilnej w tym miesiącu, a ich celem jest zapewnienie użytkownikom nowych sposobów dostępu do ich ostatnio odtwarzanej historii i odkrywania nowej muzyki.

Nadchodząca aktualizacja doda nową ikonę Historia do górnej części ekranu głównego. Stuknięcie ikony (która wygląda jak ikona Time Machine firmy Apple) powoduje wyświetlenie ekranu zawierającego do trzech miesięcy historii słuchania w postaci pojedynczych utworów. Obejmują one również łącza do list odtwarzania, albumów lub programów, z których odtwarzano utwory.

Sekcja Historia będzie dostępna zarówno dla członków abonamentu bezpłatnego, jak i subskrybentów Premium.

Dla użytkowników Premium będzie również dostępna nowa sekcja sześciu kafelków u góry ekranu głównego, która pokaże nowe i sugerowane odcinki podcastów. Nowe odcinki będą oznaczone niebieską kropką, a odcinki już rozpoczęte przez użytkowników będą wyświetlać pasek postępu wskazujący, jak daleko są w danym odcinku.

Wreszcie kolejną ekskluzywną funkcją Premium jest nowa sekcja, która będzie znajdować się pod tymi sześcioma kafelkami, aby wyróżnić nowe wydania obserwowanych artystów. Spotify twierdzi, że ta sekcja będzie „spersonalizowana, aktualna i odpowiadająca gustom użytkownika”.

Spotify twierdzi, że przeprojektowany interfejs zacznie być wdrażany na całym świecie zarówno dla użytkowników Androida, jak i iOS w tym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx