wtorek, 16 sierpnia

Po ponad roku testów w wybranych krajach, Spotify zadebiutował nowym planem subskrypcji o nazwie Premium Duo, który kosztuje 24,99 złotych miesięcznie i pozwala dwóm osobom mieszkającym pod jednym adresem na posiadanie jednego planu i wykorzystywanie go przez dwie osoby jednocześnie zupełnie niezależnie.

Duo kosztuje 5 złotych więcej niż jedno członkostwo Premium, a biorąc pod uwagę, że nowy plan jest skierowany do par i współlokatorów, obaj użytkownicy muszą mieszkać pod tym samym adresem. Spotify wymaga potwierdzenia adresu podczas procesu rejestracji, a rachunek za plan jest wysyłany do osoby, która konfiguruje i kupuje konto Premium Duo.

Premium Duo jest wyposażony w ekskluzywną listę odtwarzania o nazwie „Duo Mix”, którą Spotify regularnie aktualizuje na podstawie muzyki, której słucha każdy użytkownik w planie.

Duo Mix zawiera dwie wersje: „Calm” dla bardziej łagodnych utworów i „Upbeat” dla utworów z szybszym tempem. Ponadto obaj członkowie Premium Duo mogą tworzyć listy odtwarzania i udostępniać je sobie nawzajem za pośrednictwem funkcji Udostępniane listy odtwarzania.

Obecni członkowie Premium solo mogą przejść na Premium Duo w dowolnym momencie bez utraty istniejącej historii i preferencji odsłuchiwania konta. Warto zauważyć, że członkostwo w planie rodzinnym jest tylko 5 złotych droższe niż Duo i obsługuje do sześciu kont. Aby uzyskać więcej informacji na temat Premium Duo, przejdź na stronę Spotify.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nessip
nessip
2 lat temu

Rany co to za news jest… miałem premium DUO w tej cenie już w styczniu tego roku a dostępne było pewnie wcześniej. Jakąś archeologię uprawiacie.

nessip
nessip
Reply to  appleworld
2 lat temu

Żeby nie było, że kłamę.

premium_duo.PNG
Raw
Raw
Reply to  appleworld
2 lat temu

Dokładnie to samo co Nessip. Mam ten plan od kilku ładnych miesięcy ;D

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx