środa, 1 lutego

IOS 6 spotkał się z dużą krytyką już od jego uruchomieniu zaledwie tydzień temu, więc nie dziwi, że wyniki badań przeprowadzone przez On Device – firma badającą klientów urządzeń mobilnych  – stwierdziły, że użytkownicy najnowszego systemu operacyjnego firmy Apple są mniej zadowoleni z ich urządzeń.

Badanie zostało przeprowadzone na około 16 000 użytkownikach iPhone’a w USA. Spadek satysfakcji był bardzo mały, ale mówi się, że istotny, gdyż po raz pierwszy On Device odnotował spadek. Po aktualizacji poprzednich systemów operacyjnych, użytkownicy po prostu bardziej lubili swoje urządzenia.

Stwierdzono, że spadek jest typowy, zwłaszcza w porównaniu ze wzrostem satysfakcji z iOS 4 do iOS 5.

Dlaczego tak się stało nie jest specjalnie dziwne. Współpraca Apple z Google całkowicie się rozeszła, a klientom brakuje map Google oraz zintegrowanej aplikacji YouTube. Nowa aplikacja mapowa firmy Apple okazuje się monumentalną porażką, pokazując niewiarygodność w wielu miejscach oraz niektóre potencjalnie niebezpieczne błędy. Jednak aplikacja YouTube (dostępna bezpłatnie z App Store) jest znacząca poprawiona w stosunku do starej aplikacji firmy Apple, która została usunięta z iOS 6, po 5 latach działania.

 Udoskonalenia iOS 6 są nieliczne, zwłaszcza na starszych urządzeniach, na których ich dostępność została ograniczona. Dlatego też niektórzy wierni fani byli trochę rozczarowani. Ja nie mniej, aż tak bardzo nie jestem. A Wy?

[contentblock id=1 img=adsense.png]
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx