piątek, 30 września

Firma Apple rozpoczął sprzedaż skórzanego futerału do nowych modeli iPhone’a 12. Został on zapowiedziany już podczas prezentacji nowych iPhone’ów w październiku ale do tego momentu był niedostępny.

Wyceniony za aż 629 złotych, skórzany pokrowiec nie jest tradycyjnym etui i jest przeznaczony jako zdejmowana ochrona na czas gdy nie korzystamy z iPhone’a. Posiada wycięcie z przodu, które wyświetla czas, i jest wyposażony w pasujący skórzany pasek. Według Apple jest on wykonany ze „specjalnie garbowanej i wykończonej europejskiej skóry”, która jest miękka w dotyku i z czasem pokrywa się patyną.

Futerał ściśle przylega do „iPhone’a”, chroniąc go przed zadrapaniami i upadkami. Wewnątrz znajduje się kieszeń na kartę kredytową lub dowód osobisty, a ładowanie jest możliwe bez zdejmowania futerału za pomocą ładowarki Apple MagSafe. Apple ostrzega, że podobnie jak w przypadku innych skórzanych etui, na futerale skórzany mogą pojawić się delikatne odciski, gdy jest używany z akcesoriami MagSafe.

Apple sprzedaje skórzany futerał w kolorach bałtyckiego błękitu, różowego cytrusu, naturalnego brązu i czerwonym (PRODUCT) RED. Jest dostępny dla wszystkich czterech modeli ‌iPhone 12‌, a zamówienia złożone dziś będą realizowane od połowy grudnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx