niedziela, 14 lipca

Apple zaktualizował swoje oprogramowanie Asystenta migracji systemu Windows, aby zapewnić zgodność z systemem macOS Big Sur.

Wersja 2.3.0.0 narzędzia zapewnia teraz wsparcie dla użytkowników, którzy chcą migrować swoje dane z komputera z systemem Windows do najnowszego systemu operacyjnego Apple.

Asystent przenosi kontakty użytkowników, kalendarze, konta e-mail i inne dane z komputera z systemem Windows i migruje dane do odpowiednich miejsc w systemie macOS. Po zakończeniu procesu Apple radzi użytkownikom, aby autoryzowali Maca do zakupów w iTunes Store. Więcej informacji można znaleźć w zaktualizowanym artykule pomocy technicznej firmy Apple.

MacOS Big Sur to najnowsza wersja systemu operacyjnego dla komputerów Mac wypuszczona 12 listopada. Wprowadza zmiany w wyglądzie komputera Mac, Centrum sterowania w stylu iOS i nowe opcje widżetów. Safari jest szybsze i bardziej wydajne oraz posiada nowe zabezpieczenia prywatności i opcję tłumaczenia, a także obsługuje odtwarzanie w YouTube w jakości 4K.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx