piątek, 3 grudnia

Pokemon-GO-Siri-635x397

Wirtualny asystent Apple Siri znana jest z oferowania różnych śmiesznych odpowiedzi na szereg pytań, a zespół Apple odpowiedzialny za Siri często stawia sobie za cel zapewnienie możliwości odpowiedzi Siri na temat bieżących wydarzeń. Tego lata, to gra Pokémon Go stała się światowym fenomenem, a jak odkryto na Reddit i 9to5mac, Siri jest teraz w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące tego hitu.

Dla przykładu, na Pytanie zadane Siri „Jaki jest twój ulubiony Pokémon?” otrzymamy odpowiedź w stylu: „Ten gatunek żółty, z elektrostatycznym ogonem zmiennej długości jest dość słodkie”. Na wiele pytań jest też sporo zabawnych odpowiedzi.

pokemongosiriresponses-800x707

Ponieważ Siri zasysa informacje ze źródeł takich jak Wolfram Alpha, który oferował informacje na temat Pokemonów od 2013 roku, osobisty asystent może również odpowiedzieć na konkretne pytania o Pokemony. Zawarte dane mogą powiedzieć o typie Pokemona, jego zdolnościach, statystykach, ewolucjach jak i bardziej konkretne pytania porównawcze typu, który Pokemon ma najlepszy atak, największą szybkość i więcej.

pokemonwolframalpha-800x707

Chociaż szum wokół Pokémon GO ucichł nieco w ostatnich dniach z powodu kontrowersyjnych zmian w samej grze i decyzji podejmowanych przez Niantic Labs, Pokémon Go ustanowił rekord App Store z największą liczbą pobrań w ciągu pierwszego tygodnia dostępności.

Gra została uznana za największą grę komórkową w historii Stanów Zjednoczonych i została pobrana tam ponad 100 milionów razy. Według szacunków, gra przynosi ponad 10 milionów dolarów codziennych przychodów w App Store i Google Play.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
heheszki
heheszki
4 lat temu

Jak ktoś nie przepada za chodzeniem za pokami, to polecam stacjonarne poszukiwania w pokelife.
Fajna gra przeglądarkowa osadzona w świecie pokemon. Polecam. Link poniżej:
https://pokelife.pl/?polec=665573

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x