czwartek, 30 czerwca

iPhone-7-speaker-grille-closed-off

Choć wiele źródeł i wycieków komponentów wskazuje, że iPhone 7 może posiadać dwa głośniki, to nowy rysunek projektowy dostrzeżony przez francuską stronę NWE sugeruje, że dodatkowe otwory mogą być czysto kosmetycznym, symetrycznym wykończeniem dolnej krawędzi urządzenia.

W załączonych dokumentach opis obszaru, w którym znajduje się gniazdo słuchawkowe 3,5 mm w aktualnych iPhone’ach, jest po prostu miejscem na mikrofon i siatkę mikrofonu, bez wzmianki o głośniku w tej lokalizacji. Większość dodatkowych otworów będzie zatem niefunkcjonalna, z wyjątkiem tych najdalej na prawo pełniących funkcję mikrofonu.

iPhone-7-design-drawing

Choć autentyczność zdjęcia nie może zostać potwierdzone, a plotka powoduje konflikt z niektórymi poprzednimi raportami, to przynajmniej jeden poprzedni rysunek projektowy iPhone’a 7 opisywał lewą  kratkę głośnika jako element ozdobny. Na zdjęciach na górze widać, że dodatkowe otwory nie są całkowicie wycięte, z wyjątkiem tych, które normalnie pełnią funkcję otworów mikrofonu.

Włączenie podwójnych głośników lub ich brak na pewno stanie się pewny w czasie krótszym niż miesiąc. Oczekuje się, że Apple ogłosi roboczo nazwanego iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus już 7 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx