piątek, 3 grudnia

Delfin porywa iPada

Widać, że nie wszystkie zwierzęta lubią urządzenia Apple. A na pewno nie ten delfin. Zobaczcie film, na którym delfin wyrywa iPada z rąk kobiety w parku wodnym SeaWorld. Może ten inteligentny ssak morski nie pochwalał pomysłu korzystania z dużego tabletu jako aparatu.

Film został nakręcony przez Kuadiela Gomeza z Wesley Chapel, który sezonowo pracuje w parku wodnym. Gomez powiedział telewizji FOX 13, że jego rodzina odwiedza park często i nigdy nie widziała czegoś takiego. Czekał on, aby nagrać film ze swoim 14-miesięcznym synem głaszczącym delfiny, kiedy zauważył, że jedno ze zwierząt wpatruje się w kobietę, której wzrok był skupiony na swoim urządzeniu. Powiedział, że rozpoczął nagrywanie wcześniej, wyczuwając coś się wydarzy.

„Nie mogłem uwierzyć w to co się dzieje tuż przede mną”, powiedział Gomez. „Delfiny są zwykle przyjazne i po prostu pływają wokół. Kładą się od czasu do czasu, ale tego dnia, nie wiem, ale wydawało mi się, że nie chcą, aby je głaskano lub dotykano.”

Personel w parku ostrzegł od razu innych odwiedzających, że „Jak widać, delfiny mogą dosięgnąć luźnych elementów, które są w u odwiedzających.”

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x