niedziela, 21 kwietnia

Firma MacPaw ogłosiła dzisiaj, że Setapp będzie dostępny jako alternatywny sklep z aplikacjami na iPhone’a w Unii Europejskiej od kwietnia. Osoby chcące uzyskać dostęp do wersji beta mogą zapisać się na listę oczekujących, a deweloperzy zainteresowani platformą mogą zgłaszać się na tej stronie.

Alternatywne sklepy z aplikacjami to jedna z kilku zmian, które Apple wprowadzi w Unii Europejskiej wraz z systemem iOS 17.4 w celu zapewnienia zgodności z ustawą o rynkach cyfrowych.

Na komputerze Mac, Setapp to popularna usługa oparta na subskrypcji, która zapewnia użytkownikom dostęp do wyselekcjonowanej kolekcji kilkudziesięciu popularnych aplikacji za 9,99 dolarów miesięcznie. Obejmuje to aplikacje takie jak Ulysses, iStat Menus, Spark Mail, Unite, Yoink i inne. Począwszy od iOS 17.4 i nowszych wersji, Setapp będzie dostępny bezpośrednio na iPhone’a.

MacPaw powiedział, że wersja beta Setapp Mobile będzie oferować „starannie wybrany asortyment aplikacji”:

  • Narzędzia zwiększające produktywność i biznesowe: Zwiększ swoją efektywność dzięki narzędziom do zarządzania harmonogramem, trzymania się planu, personalizowania korzystania z Internetu i wielu innych.
  • Oprogramowanie do tworzenia i projektowania: Uwolnij swój potencjał twórczy dzięki intuicyjnym narzędziom przeznaczonym do animacji zdjęć, tworzenia dokumentów i nie tylko.
  • Styl życia i produktywność: Usprawnij swoje codzienne czynności dzięki aplikacjom, które pomogą Ci budować lepsze nawyki, być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i efektywnie zarządzać notatkami i pomysłami.
  • Aplikacje użytkowe: Ułatw sobie codzienne zadania dzięki aplikacjom, które umożliwiają łatwe udostępnianie plików, monitorowanie wydatków i usprawnianie procesu organizacji pomysłów.
  • Specjalistyczne profesjonalne narzędzia: Korzystaj z zaawansowanych aplikacji dostosowanych do szczegółowego wyszukiwania dokumentów, kompleksowego zarządzania bazami danych i nie tylko.

MacPaw jest jedną z pierwszych firm, które wraz z Epic Games ogłosiły plany udostępnienia alternatywnego sklepu z aplikacjami na iPhone’a. Abonenci Setapp na komputerze Mac mogą już uzyskać dostęp do kolekcji aplikacji na iOS za pomocą systemu kodów QR, a alternatywny sklep z aplikacjami będzie zapewniał bardziej usprawnione z nich korzystanie.

Oczekuje się, że Apple wypuści iOS 17.4 5 marca lub wcześniej, czyli jako ostateczny termin dostosowania się do ustawy o rynkach cyfrowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx