środa, 17 kwietnia

Firma Satechi wypuściła nowy magnetyczny kabel do ładowania bezprzewodowego USB-C, który jest nową opcją ładowania bezprzewodowego dla modeli iPhone’a 12 firmy Apple. Zaprojektowany do współpracy z magnesami wbudowanymi w modele ‌iPhone 12‌, magnetyczny kabel do bezprzewodowego ładowania przylega do tylnej części iPhone’a, podobnie jak ładowarka Apple MagSafe.

Magnetyczny kabel do bezprzewodowego ładowania można podłączyć do iPhone’a 12 połączeniem magnetycznym, ale nie jest to MagSafe i może ładować iPhone’a z maksymalną mocą 7,5 W, podobnie jak inne ładowarki bezprzewodowe oparte na technologii Qi.

Chociaż ładowarka nie jest w stanie ładować z taką prędkością jak MagSafe, to propozycja Satechi jest wygodna, ponieważ zatrzaskuje się we właściwym miejscu do ładowania w modelu iPhone 12. Zawiera mały krążek do ładowania bezprzewodowego, który jest nieco mniejszy niż standardowe ładowarki bezprzewodowe oparte na Qi, które nie mają magnesów.

Magnetyczny kabel do ładowania bezprzewodowego wykonany jest w kolorze gwiezdnej szarości, a jego długość wynosi prawie półtora metra, dzięki czemu jest wystarczająco długi, aby można go było używać nawet w sytuacjach, gdy gniazdko nie jest pod ręką. Można go podłączyć do dowolnego zasilacza USB-C, jednak samego zasilacza nie dostajemy w komplecie.

Nowa ładowarka bezprzewodowa Satechi została zaprojektowana z myślą o modelach ‌iPhone 12‌, ale po sparowaniu z nową naklejką magnetyczną jest również kompatybilna z innymi iPhone’ami 11. Naklejka magnetyczna jest również wymagana w przypadku korzystania z ładowarki z założonym na iPhone’a 12 etui, które nie ma wbudowanych magnesów MagSafe, ale działa samodzielnie na nagim iPhonie 12 lub iPhonie 12 z etui MagSafe.

Magnetyczny bezprzewodowy kabel ładujący USB-C można zamówić w przedsprzedaży ze strony internetowej Satechi za 29,99 dolarów. Naklejka magnetyczna jest dostępna jako osobny zakup za 9,99 dolarów. Osoby, które zamówią akcesorium w przedsprzedaży od dziś do 16 grudnia, mogą otrzymać 20% zniżki na zakup, korzystając z kodu promocyjnego MAGNET.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx