wtorek, 18 czerwca

Apple Watch nigdy nie posiadał aparatu, prawdopodobnie ze względu na żywotność baterii jak i problemy z jego umieszczeniem. Nowy gadżet dla Apple Watch ma na celu zaradzenie temu brakowi, wprowadzając naręczny aparat, który współpracuje z Apple Watch.

Certyfikowany przez Apple Wristcam to kamera zamontowana w pasku do Apple Watch, która dodaje dość duży aparat umieszczony na górze Apple Watch. Jest dość gruby i topornie wyglądający, ale daje możliwość nagrywania filmów 1080p i robienia zdjęć w rozdzielczości 4K. W akcesorium znajduje się 8-megapikselowy aparat i 2-megapikselowy aparat przeznaczony do selfie.

Kamera obsługuje transmisję strumieniową wideo na żywo, prawdopodobnie za pośrednictwem dołączonej aplikacji Wristcam, ponieważ rozmowy wideo FaceTime nie jest dostępne na Apple Watch. Aplikacja zawiera wizjer na żywo, galerię i narzędzia do udostępniania. Według producenta Wristcam, obok kamer znajdują się jasne diody LED, które pokazują, kiedy robione jest zdjęcie lub nagrywany film.

Wristcam jest dostępna w różnych kolorach, w tym białym, czarnym, szarym, różowym i szałwiowym. Jest wodoodporny i ma wewnętrzną baterię, która wystarcza na „cały dzień” przy średnim lub intensywnym użytkowaniu, a także pamięć, która synchronizuje nowe zdjęcia i filmy z iPhonem podczas ładowania. Kamera na rękę jest wyposażona w magnetyczny kabel USB do ładowania.

Akcesorium będzie wysyłane od marca 2021, a już od teraz są przyjmowane zamówienia. Niestety Wristcam nie będzie wysyłany do Polski choć procent informuje, że będzie dystrybuował pasek w sklepach detalicznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx