środa, 18 maja

Apple uruchomił dziś nowy program wymiany wyświetlaczy w urządzeniach iPhone 11, aby rozwiązać problem, w wyniku którego „niewielki procent” wyświetlaczy iPhone’ów 11 przestaje reagować na dotyk.

Apple informuje, że urządzenia, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane między listopadem 2019 roku a majem 2020 roku. Jeśli kupiliście telefon w tym okresie lub później, a w Waszym iPhone’ie 11 występują problemy z dotykiem może on mieć problem z modułem wyświetlacza.

IPhone’y 11 w których występuje ten problem, kwalifikują się do darmowej naprawy serwisowej. Właściciele iPhone’ów 11 mogą skorzystać z udostępnionego na stronie programu narzędzia do sprawdzenia numeru seryjnego, aby sprawdzić, czy ich urządzenia są objęte programem wymiany. W przypadku kwalifikujących się urządzeń firma Apple lub autoryzowany serwis Apple zapewni bezpłatny serwis.

Użytkownicy posiadający model iPhone’a 11 kwalifikujący się do programu powinni udać się do Autoryzowanego Serwisu Apple, umówić się na spotkanie w punkcie sprzedaży detalicznej Apple lub skontaktować się ze Wsparciem Apple w celu umówienia naprawy pocztą. Program obejmuje urządzenia iPhone 11, których dotyczy problem, przez dwa lata po pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia, a osoby, które zapłaciły za naprawę, mogą skontaktować się z Apple w sprawie zwrotu kosztów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x