czwartek, 11 kwietnia

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, tablety iPad Air nowej generacji trafiają już do Stanów Zjednoczonych i innych krajów w ramach przygotowań do premiery.

Plotka pochodzi od znanego z licznych przecieków konta „Instant Digital”, który twierdzi, że producenci w Chinach wysyłają teraz iPada Air w dwóch rozmiarach do lokalizacji za granicą. „Wszystko jest gotowe” do premiery – informuje użytkownik Weibo.

Szósta generacja iPada Air ma, według plotek, otrzymać czip M2, przeprojektowaną tylną kamerę oraz ulepszenia w specyfikacji, takie jak Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E. Co najważniejsze, iPad Air po raz pierwszy ma być dostępny w dwóch rozmiarach, podobnie jak Apple Watch, iPad Pro, MacBook Air i MacBook Pro. Jedna z opcji będzie miała taki sam rozmiar jak poprzednie dwie generacje – 10,9 cala, natomiast nowość w ofercie ma najprawdopodobniej dorównywać 12,9-calowemu modelowi iPada Pro.

Ostatnie doniesienia z Azji sugerują, że Apple ogłosi nowe modele iPadów we wtorek, 26 marca. Według Marka Gurmana z Bloomberga, Apple planuje wprowadzić na rynek nowe iPady Air i iPady Pro pod koniec marca lub w kwietniu. Najnowsze informacje wskazują jednak, że premiera nowych iPadów Pro jest bardziej prawdopodobna w kwietniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx