czwartek, 11 kwietnia

Apple rozpoczął dzisiaj wdrażanie aktualizacji oprogramowania dla swoich lokalizatorów AirTag. Nowa wersja oprogramowania posiada numer 2A73 (2.0.73) i zastępuje wersję 2A61, która ukazała się w październiku zeszłego roku.

Apple zwykle nie udostępnia szczegółowych informacji na temat aktualizacji oprogramowania dla AirTagów. Dokument z informacjami o aktualizacji nie został jeszcze zaktualizowany dla najnowszej wersji, więc na razie nie wiadomo, co dokładnie obejmuje.

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji, oprogramowanie 2A73 będzie wdrażane stopniowo. Dzisiaj aktualizacja trafi do 1% użytkowników, a następnie 26 marca do 10%. 2 kwietnia aktualizacja zostanie udostępniona 25% użytkownikom, a 9 kwietnia wszystkim.

Aktualizacji oprogramowania AirTag nie można wymusić, ponieważ odbywa się ona bezprzewodowo za pośrednictwem sparowanego iPhone’a. Aby mieć pewność, że Wasz AirTag otrzyma aktualizację, umieść go w zasięgu działania iPhone’a. Niestety, musicie poczekać, aż aktualizacja zostanie udostępniona Waszemu urządzeniu. Obecną wersję oprogramowania AirTag można sprawdzić w aplikacji Znajdź.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx