niedziela, 19 maja

Parę minut po 14.00 Apple rozpoczął przyjmowanie zamówień przedsprzedażowych na iPhone’a 15, iPhone’a 15 Plus, iPhone’a 15 Pro i iPhone’a 15 Pro w swoim sklepie internetowym i aplikacji Apple Store.

Choć aplikacja Apple Store to zazwyczaj najszybszy sposób na złożenie zamówienia w przedsprzedaży, nie obyło się bez przeciążenia i problemów ponieważ zamówienia w przedsprzedaży rozpoczęły się jednocześnie w ponad 40 krajach i regionach na całym świecie.

Ceny iPhone’a 15 zaczynają się od 4699 złotych, natomiast ceny iPhone’a 15‌ Plus zaczynają się od 5299 złotych. ‌iPhone 15 Pro‌ jest dostępny w cenach od 5999 złotych, a ‌iPhone 15 Pro‌ Max jest dostępny w cenach od 7199 złotych.

Wszystkie modele iPhone’a 15 są wyposażone w porty USB-C, Dynamic Island, nowy chip Ultra Wideband, modemy Qualcomm 5G i szereg aktualizacji aparatu. Tańsze modele ‌iPhone 15‌ i ‌iPhone 15‌ Plus mają procesor A16, aluminiową ramkę i tył z matowego szkła, a także nowy 48-megapikselowy aparat główny. Wprowadzono aktualizacje trybu portretowego, trybu nocnego i ogólną poprawę jakości obrazu dzięki aktualizacjom Smart HDR.

Modele iPhone 15 Pro mają nową, tytanową ramkę, dzięki której są znacznie lżejsze niż modele poprzedniej generacji, a tytan zapewnia również większą wytrzymałość i trwałość. Apple zastąpił przełącznik wyciszenia przyciskiem akcji, który można dostosować za pomocą wielu funkcji, a ramki samego wyświetlacza zostały odchudzone.

Na obecną chwilę czas oczekiwania na model iPhone 15 Pro to nie mniej niż 2-3 tygodnie. Znacznie dłużej poczekamy na model iPhone 15 Pro Max, na który możemy liczyć dopiero w listopadzie. Z każdą chwilę czasy te mogą ulec wydłużeniu. Oczywiście jakaś ilość telefonów będzie dostępna za tydzień u autoryzowanych sprzedawców gdzie możecie zapolować na zakup od ręki.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx