wtorek, 18 czerwca

Dzięki uprzejmości firmy ForceTop trafiło do nas bardzo ciekawa obudowa na iPhone 7 firmy PURO. Jest ona o tyle ciekawą propozycją ponieważ nie tylko jest ochroną przed rysowaniem się telefonu, ale jak twierdzi producent zapewnia ochronę przed uszkodzeniem telefonu po upadku nawet z 2 metrów.

Obudowa wykonana jest z podwójnej warstwy ochronnej, która zapewnia rozproszenie energii uderzenia. Szczególnie chronione są narożniki iPhone’a, które to zawsze powodują największe uszkodzenia w trakcie upadku. W środku obudowy znajduje się amortyzujący uderzenia bumper, jednak cała obudowa zapewnia bezpieczeństwo również na tył urządzenia. Lekko uniesione brzegi zapewniają ochronę ekranu kiedy położymy go wyświetlaczem do dołu. To duży plus ponieważ wielu producentów akcesoriów wciąż o tym zapomina. Dzięki swojej konstrukcji obudowa otrzymała militarny certyfikat MIL-STD 810G-516.7

Poza bezpieczeństwem obudowa zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przycisków iPhone’a 7. Ma zarówno większy otwór pod nowy aparat jak i dedykowane dwa otwory pod grill głośników w dolnej części. Dopatrzyłem się jednak jednej, niewielkiej wady. Zaproponowane rozwiązanie chroniące dół urządzenia wspiera praktycznie tylko oryginalne akcesoria Apple. Otwór pod złącze Lightning jest na tyle małe, że ładowarka samochodowa Belkin o nieco grubszej końcówce już nie stykała i nie mogłem jej prawidłowo tam podłączyć.

Nie mniej obudowa wygląda całkiem solidnie i schludnie. Egzemplarz, który testowałem był w kolorze biało-przezroczystym jednak wiem, że obudowy istnieją także w kilku innych wersjach kolorystycznych. Jednym słowem bardzo dobra propozycja dla wszystkich użytkowników iPhone’a 7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx