wtorek, 18 czerwca

Według nowego raportu DigiTimes, masowa produkcja nadchodzącego 6,1-calowego „iPhone’a 12” rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia, przed resztą flagowej oferty tegorocznych iPhone’ów.

Mówi się, że Apple wypuści cztery nowe modele iPhone’a w swoim tradycyjnym terminie we wrześniu lub październiku, chociaż ograniczenia podaży i opóźnienia w produkcji mogą spowodować stopniowe wypuszczanie ich do sprzedaży w porównaniu z poprzednimi latami.

Z czterech nowych modeli, które pojawią się w tym roku, plotki sugerują, że Samsung dostarczy wyświetlacze dla trzech modeli: 5,4-calowego modelu „iPhone 12″‌‌ oraz 6,1-calowego i 6,7-calowego modelu „iPhone’a 12‌‌ Pro”. Do czwartego, nowego modelu, 6,1-calowego „iPhone’a 12” o specyfikacji zbliżonej do modelu podstawowego wyświetlacze dostarczy podobno BOE i LG.

Przyczyną wcześniejszej produkcji dwóch 6,1-calowych modeli jest to, że będą korzystać z modułów dotykowych, które muszą być zlecone na zewnątrz innym partnerom w łańcuchu dostaw, podczas gdy 5,4-calowe i 6,7-calowe panele OLED dostarczone przez Samsunga będą dostarczane z technologią producenta Y-OCTA Touch. Technologia elastycznego wyświetlacza Samsung Y-OCTA ma czujnik dotykowy umieszczony bezpośrednio na panelu OLED bez potrzeby oddzielnej warstwy dotykowej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx