środa, 4 sierpnia

Serwis AllThingsD donosi, że Apple planuje zorganizować wydarzenie medialne we wtorek, 23 października, na którym zaprezentuje „iPada Mini”, mniejszy tablet, który ma mieć wyświetlacz o wymiarach 7,85 cala.

Jak informował AllThingsD już w sierpniu, Apple zorganizuje specjalną imprezę w tym miesiącu, na której zaprezentuje nowego, mniejszego iPada. Osoby zaznajomione z planami firmy Apple twierdzą, że firma zaprezentuje tzw. „iPada mini” w dniu 23 października właśnie na tej imprezie.

Termin planowany jest na wtorek, nie środę, więc jest to odłam od niedawnej tradycji. Ma się to także odbyć zaledwie trzy dni przed datą rozpoczęcia sprzedaży nowego tabletu Surface firmy Microsoft.

Lokalizacja imprezy jest jeszcze niepotwierdzona, ale raport sugeruje, że event odbędzie się prawdopodobnie w auli Town Hall siedziby  firmy w Cupertino, w Kalifornii.

AllThingsD ma doskonałe doświadczenie dotyczące plotek związanych z wydarzeniami medialnym firmy Apple, więc ich twierdzenia są wysoce prawdopodobne. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia, Apple prawdopodobnie roześle zaproszenia na początku przyszłego tygodnia, jeśli impreza ma się odbyć 23 października.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x