poniedziałek, 17 czerwca

Japoński blog Macotakara pokazał dziś schematyczny projekt nowej generacji iPhone’a uzyskany z firmy serwisowej iLab Factory. Schemat wydaje się odpowiadać ściśle zdjęciom części, które wyciekły wczoraj, pokazując wyższy wyświetlacz i zmianę położenia kamery FaceTime powyżej słuchawki urządzenia.

Jednak gdy na wersji iLab Factory Factory wiele szczegółów było niewyraźnych, to kolejne źródło związane z serwisem MacRumors dostarczyło pełną wersją schematu z wymiarami kilku ważnych elementów panelu. Schemat wydaje się być pierwotnie zamieszczony przez Cydia Blog.

Co wnoszą te schematy. Otóż utwierdzają nas w przekonaniu, że miejsce pod wyświetlacz urządzenia ma wymiary 90.1 mm wysokości (3,55 cala) na 51,42 mm (2,02cala) szerokości. Odpowiada to otworowi o wymiarach około 4,08 cala po przekątnej. W konsekwencji, w to miejsce wydaje się ładnie zmieścić wyświetlacz o wymiarach 4 cali przekątnej, przy współczynniku kształtu mniej więcej 16:9. Stanowi to zatem kolejny dowód na pogłoski o wyższym ekranie, który utrzyma szerokość tego z obecnego modelu.

Schemat nie pokazuje dokładnie całkowitej wysokości panelu przedniego, gdyż obliczenia oparte są na pikselach. Znając wysokość obszaru wyświetlacza można wnioskować, że całkowita wysokość tej części to mniej więcej 122 mm, co jest około 7 mm więcej niż całkowita wysokość iPhone’a 4S.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx