poniedziałek, 24 czerwca

Rynek mobilny i perspektywy m-biznesu – to temat najbliższych inter-AKCJI, drugiej edycji spotkań z branżą interaktywną dla studentów, organizowanych przez agencję Positive Power sp. z o.o. Impreza odbędzie się 14 czerwca w gliwickim Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.

Pierwsza edycja inter-AKCJI cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zebraliśmy bardzo pozytywne recenzje – mówi Natalia Dołżycka, koordynatorka spotkania z ramienia Positive Power. – Druga koncentrować się ma wokół tematów związanych z rozwiązaniami mobilnymi. Mamy zamiar pokazać nie tylko m-technologie „od kuchni”, ale przede wszystkim zaprezentować młode, aktywne firmy, które dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji odniosły sukces na tym młodym rynku.  Chcemy w ten sposób inspirować młodych ludzi, pokazać że warto wiązać się z rynkiem nowych technologii.

Gliwickie spotkania dedykowane są głównie osobom, które dopiero przymierzają się do pracy w branży interaktywnej, studentom kierunków informatycznych i marketingowych. Głównym celem inter-AKCJI jest zaprezentowanie różnych ścieżek kariery w branży interaktywnej i zainspirowanie młodych ludzi do kreatywnego poszukiwania swojego miejsca na współczesnym rynku pracy.

Druga edycja imprezy, poświęcona zagadnieniom mobilnym, odbędzie się już 14 czerwca w gliwickim Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko”.  Na barcampie pojawią się między innymi: Rafael Moucka, Prezes Zarządu caartoo sp. z o.o., święcącej triumfy w App Store aplikacji mobilnej (opisywanej także u nas) do przechowywania kart lojalnościowych,  Anna Godek-Biniasz, PR&Marketing Manager w iPlacement firmie o globalnym zasięgu, zajmującej się product placement w grach i aplikacjach mobilnych na urządzeniach Apple oraz Andrzej Ogonowski, kierownik Działu Marketingu w firmie SMSApi.pl. Zapraszamy do rejestracji online pod adresem: www.inter-akcje.evenea.pl.

Więcej informacji o imprezie, w tym relacja i zdjęcia z poprzedniej edycji: www.inter-akcje.pl, www.fb.com/interAKCJE .

Partnerzy spotkania: Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice, Magazyn Studentów Uniwersytetu Śląskiego Suplement, Portal Studencki dlaStudenta.pl, Kariera.com.pl, Europejskie Centrum Integracji i Rozwoju, Forum Młodych, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, AIESEC Polska.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx