czwartek, 18 lipca

Apple.pro opublikował zdjęcie zamieszczone na serwisie Photobucket, które pokazuje białą wersję panelu przedniego nowej generacji iPhone’a 5. To prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy widzimy zdjęcie białej wersji nowego urządzenia.

Tak jak poprzednie zdjęcia i wideo z czarną wersją, nowe zdjęcie pokazuje prawdopodobny widok frontu urządzenia z kamerą FaceTime znajdującą się pośrodku, nad otworem słuchawkowym zamiast po lewej stronie, jak to jest w obecnych modelach iPhone’a. Mały, czarny otwór po lewej stronie otworu słuchawkowego na białym panelu to prawdopodobnie czujnik zbliżeniowy, który jest widoczny bardziej na białych modelach.

Panel pokazuje również miejsce pod wyświetlacz o proporcjach zbliżonych do 16:9, zgodnie z pogłoskami o wyższym ekranie z przekątną czterech cali. Ogólnie rzecz biorąc, przedni panel wydaje się pasować dokładnie do wcześniejszych wycieków i rysunku projektu pokazującego szczegóły przedniego panelu.

Warto zauważyć, że właściciel konta na Photobucket, który opublikował to zdjęcie to ta sama osoba, która poprzednio umieściła zdjęcie porównujące wymiary tylnej obudowy iPada trzeciej generacji oraz iPada 2, pokazując w przybliżeniu, o ile grubszy będzie nowy iPad w stosunku do poprzedniego modelu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Boro
Boro
12 lat temu

No i cóż z tego, jak jest dziwnie, nienaturalnie wyciągnięty i będzie miał gniazdo, przez które, kiedy zapomnę ładowarki wziąć ze sobą, będę skazany na kupno nowej, bo nie podładuję już kabelkiem od iPada ani od znajomych, którzy mają starsze modele Jabłuszkowego telefonu.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx