poniedziałek, 15 lipca

 

Wraz z opublikowaniem nowego iOS 6 Beta 3, Apple rozpoczął wprowadzanie nowych adresów mailowych @iCloud.com dla deweloperów. Kiedy użytkownik iOS po raz pierwszy rejestrował się w iCloud w przeszłości otrzymywał adres e-mail @me.com. Teraz, kiedy serwis MobileMe oficjalnie został zamknięty, Apple rozpoczął przejście na adresy @iCloud.com.

W liście zmian dla iOS 6 Beta 3 Apple ujawnił:

Adresy mailowe icloud.com są teraz dostępne dla użytkowników poczty w iCloud. Użytkownicy logujący się nowym Apple ID lub włączający usługę Poczty na swoim koncie iCloud po raz pierwszy, automatycznie otrzymają adres @icloud.com zamiast adresu me.com. Użytkownicy iCloud z adresem @me.com, które korzystają z iOS 6 beta 3 otrzymają adres @icloud.com, który będzie połączony z dotychczasowym @me.com.

Adresy e-mailowe @iCloud.com nie są jeszcze w pełni funkcjonalne, ale powinny stać się przed oficjalnym wydaniem iOS 6 zapowiadanym na jesień. Przejście z adresów @me.com na nowe @icloud.com jest podobne do transformacji dokonanej w 2008 roku, kiedy to firma Apple zamknęła wszystkie usługi @mac.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx