wtorek, 18 czerwca

Zdjęcia przedstawiające podróbki nie wydanych jeszcze modeli Apple Watch Series 7 zostały udostępnione online, dając bliższy pogląd na oczekiwany wygląd zegarka.

Zdjęcia udostępnione w tweecie użytkownika znanego jako „Majin Bu” pokazują klony Apple Watch Series 7 w kolorach Space Grey, Silver i Space Black. Wygląd podróbek ściśle pasuje do zapowiadanych zmian w wyglądzie Apple Watch, który ma teraz posiadać ostre krawędzie, podobnie jak w linii iPhone 12, iPada Air, iPada Pro i 24-calowego iMaca.

Chociaż urządzenia na zdjęciach są klonami, a nie oficjalnymi urządzeniami Apple, mogą dać najlepsze wrażenia wizualne jak nowy wygląd Apple Watch będzie prezentował się w realu. Majin Bu wyjaśnił, że te klony Apple Watch Series 7 będą sprzedawane w Chinach za około 60 dolarów.

Wygląd Apple Watch Series 7 był do tej pory widziany tylko na różnego rodzaju wizualizacjach, które były podobno oparte na wyciekających zdjęciach i rzekomych projektach CAD pochodzących z branży, z dwoma długimi maskownicami głośników wzdłuż lewej strony urządzenia, kwadratowymi krawędziami i cieńszą obudową.

Chociaż oczekuje się, że Apple Watch Series 7 będzie cieńszy o 1,7 mm od Series 6, warto pamiętać, że ta zmiana mogła nie zostać przeniesiona na klony. Na moje oko smartwatche przedstawione na zdjęciach są dość grube, ale może to tylko wrażenie, które w rzeczywistości jest inne.

Klony popularnych produktów Apple są powszechnie produkowane w Chinach, często w nadziei, że klienci uznają, że są prawdziwe. Problem jest tak powszechny, że Apple ma zespół, którego jedynym celem jest zwalczanie podrabianych produktów i zapobieganie ich sprzedaży.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 lat temu

Cóż, jesli chinczycy byli pierwsi, to Apple musi zrobić redesign, inaczej to Apple będzie klonem…. chińczyka.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx