środa, 17 kwietnia

Zgodnie z najnowszymi pogłoskami analityka IHS Markit, Jeffa Lina, powołującego się na źródła łańcucha dostaw Apple pracuje nad nowym iPadem ze składanym wyświetlaczem, który zostanie wprowadzony już w 2020 roku. Wiele raportów sugeruje, że Apple może być zainteresowany składanymi urządzeniami, ale jest to jeden z pierwszych raportów, w których słyszymy o potencjalnie składanym iPadzie.

Według Lina, rozmiar ekranu iPada w 2020 roku będzie prawie równy rozmiarowi obecnej linii MacBooków, co sugerując kolejnego iPada w rozmiarze 12 cali, podobnym do obecnego 12,9-calowego iPada Pro. Lin stwierdza dalej, że ten składany iPad będzie również pierwszym z 5G, tworząc tablet z wieloma funkcjami „przyjaznymi dla biznesu”.

Obecnie pogłoski sugerują, że następna generacja iPada Pro zostanie wydana na początku 2020 roku, potencjalnie z nowym systemem kamer. Pozwoli on na przechwytywanie modeli 3D za pomocą tabletu i edycję za pomocą Apple Pencil. Jednak czy będzie on również składany – w sumie sam nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx