niedziela, 21 lipca

Apple wypuścił w tym tygodniu zwiastun nadchodzącego thrillera „Tetris”, zainspirowanego prawdziwą historią o świtowej sensacji związanej z tytułową grą. Film będzie można oglądać na Apple TV+ na całym świecie od 31 marca.

W filmie główną rolę zagrał Taron Egerton jako Henk Rogers, który udał się do Związku Radzieckiego w 1989 roku i rozwiązał spór o prawa, który ostatecznie doprowadził do tego, że Nintendo udzieliło licencji Tetris na konsolę Game Boy, a gra stała się hitem na całym świecie.

Film na podstawie prawdziwej historii amerykańskiego sprzedawcy gier wideo Henka Rogersa (Taron Egerton), który w 1988 r. odkrył Tetris. Gdy Henk próbuje zaprezentować swoją grę na świecie, zderza się z niebezpiecznymi kłamstwami i korupcją po drugiej stronie żelaznej kurtyny.

Apple TV+ kosztuje 34,99 zł miesięcznie jednak najtańszy do niego dostęp wychodzi z pakietem Apple One. Usługa przesyłania strumieniowego jest dostępna w aplikacji Apple TV na wielu urządzeniach i platformach, w tym między innymi na urządzeniach iPhone, iPad, Mac, Apple TV, PS5, Xbox Series X, Roku i Amazon Fire TV, a także na wybranych telewizorach Smart TV od LG, Samsunga, Sony. Treści Apple TV+ można również przesyłać strumieniowo w Internecie pod adresem tv.apple.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx