wtorek, 18 czerwca

Choć nowy akumulator MagSafe firmy Apple zacznie docierać do pierwszych klientów na całym świecie w tym tygodniu, to znalazła się już osoba w posiadaniu tego gadżetu.

Steven Russell z Memphis w stanie Tennessee powiedział, że w weekend udało mu się odebrać akumulator MagSafe z lokalnego sklepu Apple Store i od razu porobił zdjęcia, które udostępnił na Reddit, zapewniając bliższe spojrzenie na jego konstrukcję i grubość.

Russell podzielił się kilkoma pierwszymi wrażeniami z akumulatora, zauważając, że jest on zaprojektowany z twardego, ale gładkiego plastiku i ma bardzo silne przyciąganie magnetyczne do iPhone’a 12 Pro, nawet z założonym silikonowym etui MagSafe firmy Apple. Dodał również, że choć akumulator jest dość gruby, jego zaokrąglone krawędzie sprawiają, że wygodnie się go trzyma.

Wyceniony na 499 złotych akumulator MagSafe mocuje się magnetycznie z tyłu iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12, iPhone’a 12 Pro lub iPhone’a 12 Pro Max, zapewniając dodatkowe godziny pracy na baterii. Apple twierdzi, że akumulator jest w stanie bezprzewodowo ładować iPhone’a z mocą do 5 W lub do 15 W, gdy akumulator jest podłączony do zasilacza o mocy 20 W.

Po podłączeniu akumulatora MagSafe do iPhone’a 12 z systemem iOS 14.7 lub nowszym, automatycznie rozpocznie się ładowanie iPhone’a, a na ekranie blokady pojawi się stan ładowania. iOS 14.7 właśnie dziś został udostępniony publicznie.

Russell potwierdził również, że z akumulatora MagSafe może bezprzewodowo ładować słuchawki AirPods, czego można było się spodziewać, ponieważ akumulator jest pod tym względem funkcjonalnie równoważny ładowarce MagSafe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx