niedziela, 24 września

Pomimo faktu, że pozostało jeszcze aż pięć dni do imprezy medialnej Apple 9 września, klienci mający nadzieję na zakup jednego z pierwszych nowych urządzeń firmy Apple już zaczęli ustawiać się w kolejce przed flagowym salonem Apple Store na 5th Avenue w Nowym Jorku.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowego 4.7 i 5.5-calowego iPhone’a 6 podczas najbliższego eventu, wraz z prawdopodobnym nowym urządzeń naręcznym i ewentualnie nową funkcją płatności mobilnych. Oczekuje się, że tylko iPhone 6 trafi do sprzedaży we wrześniu jednak dopiero w jego końcówce. Zatem ludzie mogą czekać tam dłużej niż dwa tygodnie, aby dostać w swoje ręce jedno z nowych urządzeń firmy Apple.

iphone6campers

Co charakterystyczne, wielu z tych obozowiczów ustawiają się w kolejce tylko po to, aby pozyskać uznanie i zainteresowanie mediów. Wydaje się, że pierwsi obozowicze przed sklepem pojawiają się każdego roku coraz wcześniej, prześcigając fanów z poprzedniego roku. Serwis CNBC przeprowadził wywiad z kilkoma fanami, a część z nich przybyła nawet pod koniec sierpnia. Brian Ceballo i Joseph Cruz, reprezentujący BuyBackWorld, przybyli w niedzielę 31 sierpnia, w nadziei pokonania poprzedniego rekordu fanów  oczekujących na iPhone’a. Zamierzają czekać przez 19 dni, dzień dłużej niż poprzedni rekord 18 dni.

Na podstawie ostatnich terminów, 4,7-calowy iPhone 6 może być dostępny w Stanach Zjednoczonych już w piątek, 19 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek Szklarski
Tomek Szklarski
9 lat temu

Mają ludzie zajawki:)

pablos
pablos
9 lat temu

Jeśli się sprzedaż przesunie jeszcze o kilkanaście dni to dopiero machną rekordzik;)

Po prostu ja
Po prostu ja
9 lat temu

nie nazwał bym tego zajawką a raczej głupotą i marnowaniem czasu …

malkolm
malkolm
9 lat temu

moim zdaniem część z nich czeka już na iphona 7 – biją rekordy, ale głupoty (sam mam iphona5 i uważam go za świetny telefon ale czekać w kolejce kilkanaście dni?)

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx