niedziela, 5 lutego

Jonathan Ive

W związku z wydarzeniem medialnym Apple zaplanowanym na 9 września, podczas którego oczekuje się, że firma w końcu zaprezentuje prawdopodobnego iWatch, jeden z projektantów firmy Apple powiedział w dłuższej rozmowie modzie i technologii z New York Times, że Jony Ive chwali się, że iWatch może zagrozić tradycyjnym producentom zegarków.

Według projektanta, który pracuje w Apple, Jonathan Ive, wiceprezes ds. wzornictwa firmy Apple chwalił się jak świetny będzie stworzony przez niego iWatch jednocześnie zapowiadając, że Szwajcaria może mieć kłopoty – choć wybrał znacznie odważniejsze określenie dla „kłopotów” chcąc wyrazić, w jak trudnym położeniu może być  to zegarmistrzowskie Państwo po wejściu zegarka Apple.

Choć wciąż nie ma żadnych przecieków części dla tego urządzenia, a jakikolwiek potwierdzone informacje o funkcjach przyrządu są trudne do zdobycia, plotki wskazują, że urządzenie naręczne może mieć możliwości NFC, ścisłą integrację z iOS 8, funkcje związane z monitorowaniem zdrowia i fitnesu oraz że będzie służyć jako akcesorium iPhone’a.

Plotki sugerują,że iWatch zostanie wprowadzony 9 września, a jego sprzedaż ruszy najprawdopodobniej na początku roku 2015.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx