środa, 29 listopada

klawiatura numeryczna OWC

OWC to uznany na świecie producent akcesoriów i elementów do produktów Apple, który właśnie rozszerzył swoją ofertę o wyjątkowy model bezprzewodowej klawiatury numerycznej NewerTech. Akcesorium znajdzie nie tylko uznanie wśród entuzjastów designu Apple, ale również przypadnie do gustu analitykom, programistom, księgowym, finansistom, a także osobom korzystającym z takich aplikacji jak Pro Tools, Logic, i Final Cut Pro.

OWC NewerTech keypad idealnie komponuję się ze stylem obecnej linii komputerów Apple. Klawiatura została wykonana ze szczotkowanego aluminium. Podsiada 28 wysepkowych klawiszy (w tym również delete) o klasycznym rozmiarze.

Mechaniczne przyciski NewerTech keypad podsiadają niski profil oraz ergonomiczny skok. Klawiatura komunikuję się bezprzewodowo z komputerem za pomocą technologii bluetooth, jej zasięg wynosi 10 metrów a całość jest zasilana dwiema bateriami typu AAA. Lekka i wytrzymała konstrukcja NewerTech zapewnia wysoki komfort użytkowania.

klawiatura OWT Mac

Klawiatura numeryczna od OWC NewerTech jest utrzymana w stylistyce klasycznej Apple Keyboard i stanowi jej idealne uzupełnienie. W wersji z białymi klawiszami doskonale pasuję do iMaców, a z czarnymi do MacBooków.

Specyfikacja
Rodzaj urządzenia klawiatura numeryczna
Łączność bezprzewodowa TAK, technologia bluetooth
Zasilanie 2 x bateria AAA
Zasięg 10 m
Ilość klawiszy 28 (w tym delete)
Charakterystyka klawiszy niski profil, niski skok, klasyczny rozmiar, wysepkowe, mechaniczne
Wersje kolorystyczne biała, czarna
Waga 140g
Wymiary 110,2 x 131,4 x 4,7-19,4 mm
Kompatybilność urządzenia z interfejsem bluetooth

Sugerowana cen detaliczna bezprzewodowych klawiatur OWC NewerTech – 219 PLN brutto/szt.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx