sobota, 2 marca

Apple wydała dziś watchOS 8.7.1, niewielką aktualizację systemu operacyjnego watchOS 8, który został wypuszczony we wrześniu 2021 roku. WatchOS 8.7.1 pojawia się miesiąc po premierze watchOS 8.7 i koncentruje się na poprawkach błędów.

watchOS ‌8.7.1 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do sekcji Ogólne> Uaktualnienia.

Aby zainstalować nowe oprogramowanie, Apple Watch musi mieć co najmniej 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Zgodnie z informacją dodaną przez Apple, watchOS 8.7.1 zawiera poprawki błędów i aktualizacje zabezpieczeń, a nie żadne nowe funkcje.

Oczekuje się, że watchOS 8.7.1 będzie jedną z ostatnich aktualizacji systemu operacyjnego watchOS 8, ponieważ Apple skupia się teraz nad watchOS 9, najnowszej wersji watchOS, która ma zostać wydana tej jesieni.

[AKTUALIZACJA]: U wielu osób aktualizacja wciąż nie jest widoczna. Choć strona Apple pokazuje, że powinna być ona widoczna to pojawia się podejrzenie, że aktualizacja jest przeznaczona tylko dla użytkowników Apple Watch Serii 3.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx