środa, 27 października

iPhone 6 Plus

Wall Street Journal informuje, że wstępne zamówienia na nowego iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus, które rozpoczęły się w miniony piątek w Korei Południowej przekroczyły liczbę 100 000 urządzeń, pobijając popyt na niedawno zaprezentowanego Samsunga Galaxy Note 4.

Wstępne zamówienia obu urządzeń ruszyły w ostatni piątek u trzech największych operatorów komórkowych w tym kraju, w tym SK Telecom, KT Corp i LG UPlus. KT Corp powiedział, że otrzymał w sumie 10 000 zamówień w ciągu jednej minuty na oba urządzenia i otrzymał 50 000 zamówień w ciągu trzydziestu minut. LG UPlus, który jest kontrolowany przez LG Corporation i sprzedaje iPhone’a po raz pierwszy, powiedział, że otrzymał 20 000 zamówień w ciągu 20 minut. SK Telecom odmówił podania konkretnych liczb, ale zapowiedział, że pierwsza i druga partia wstępnych zamówień została już zarezerwowana przez klientów.

Raport zauważa, że wstępne zamówienia na Samsunga Galaxy Note 4 zostało złożone na zaledwie 30 000 urządzeń w zeszłym miesiącu. Rzecznik LG UPlus podzilił to spostrzeżenie, zauważając, że tempo wstępnych zamówień na Galaxy Note 4 było zupełnie inne niż na iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus.

IPhone 6 i iPhone 6 Plus pojawi się w Korei Południowej i 22 innych krajach 31 października. Apple spodziewa się również, że udostępni go w 115 krajach do końca roku, jako najszybsza premiera w historii.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x