sobota, 25 czerwca

W wielu plotkach dość powszechnie słyszy się, że Apple wypuści na rynek urządzenie nawiązujące do iPhone’a X, ale w niższej cenie. W związku z tym w sieci pojawiły się wizualizacje, które mogą ujawnić jak takie urządzenie będzie wyglądać.

Steve Hemmerstoffer, który prowadzi na Twitterze konto OnLeaks, połączył siły z blogiem MySmartPrice, aby udostępnić zdjęcia i wideo rzekomego 6,1-calowego iPhone’a, który zostanie wypuszczony we wrześniu wraz z iPhone’em X drugiej generacji i większym, 6,5-calowym modelem nazwanym iPhone X Plus.

Oprócz 6,1-calowego wyświetlacza, rendery sugerują, że urządzenie będzie miało wycięcia, takie jak iPhone X, prawdopodobnie pod identyfikator twarzy Face ID ze względu na brak przycisku Home. Urządzenie ma również szklany tył umożliwiający bezprzewodowe ładowanie oraz aluminiową ramkę, taką jak iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

Rendery sugerują również, że urządzenie będzie posiadać pojedynczą tylną kamerę, podczas gdy iPhone X pozostanie z podwójną konfiguracją z teleobiektywem i obiektywem szerokokątnym.

Reszta urządzenia jest oczywiście odpowiednia dla iPhone’a, ze złączem Lightning i kratkami głośników u dołu, przyciskami głośności i wyłącznikiem dźwięku po lewej stronie oraz przyciskiem zasilania po prawej stronie.

Wizualizacje potwierdzają wcześniejsze informacje udostępnione przez byłego analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo, który powiedział również, że iPhone 6,1 cala będzie wyposażony w tylną kamerę z pojedynczym obiektywem i aluminiową ramkę. Powiedział też, że telefon będzie posiadał wyświetlacz LCD, 3 GB pamięci RAM, a być może najbardziej interesujący, brak 3D Touch.

Kuo powiedział, że 6,1-calowy iPhone będzie kosztować od 700 do 800 dolarów w Stanach Zjednoczonych, więc nieuniknione były kompromisy, w celu osiągnięcia tej ceny. I to właśnie brak OLED, ramka ze stali nierdzewnej, brak 3D Touch i podwójnego obiektywu z tyłu aparatu uczyni ten telefon tańszym. 6,1-calowy iPhone może być nieco grubszy w porównaniu do iPhone’a X.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx