środa, 29 marca

Choć Worldwide Developers Conference 2018 rozpocznie się dopiero w poniedziałek to Apple już zaczął dekorować McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii, gdzie odbędzie się konferencja.

Dekoracje centrum kongresowego WWDC 2018 firmy Apple mają ten sam wygląd, co pozostałe obrazy WWDC firmy Apple używane na stronie WWDC, zaproszenia i aplikacji z przyciskami 3D, przełącznikami i tekstem na białym tle.

Apple zasłonił całą przednią elewację centrum kongresowego, podobnie jak w zeszłorocznych dekoracjach. Dodatkowe banery i dekoracje pojawią się zapewne w trakcie weekendu.

It’s happening!! #wwdc2018

Post udostępniony przez App Developer For Startups (@azzoor)

Od zeszłego roku firma Apple organizuje WWDC w San Jose, przenosząc się z Moscone West w San Francisco gdzie impreza odbywała się od wielu lat.

San Jose jest bliżej kampusów Apple i biur w Cupertino i reszty South Bay, a także jest tańsza dla deweloperów ze względu na tańsze opcje hoteli w okolicy.

Konferencja Worldwide Developers Conference 2018  rozpocznie się 4 czerwca o godzinie 10:00 czasu pacyficznego konferencją podczas której Apple ma zaprezentować nowe wersje systemu iOS, macOS, tvOS i watchOS, być może wraz z kilkoma niespodziankami sprzętowymi, które mogą obejmować odświeżenie komputery Mac i iPady.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx