czwartek, 25 lipca

Domniemane ikony przedstawiające dość powszechnie wyczekiwanego 16-calowego MacBooka Pro zostały odkryte przez francuski blog MacGeneration w pierwszych dwóch wersjach macOS Catalina w wersji 10.15.1, która jest testowana od zeszłego tygodnia.

Ikona wygląda podobnie do 15-calowego MacBooka Pro zawartego w poprzednich wersjach systemu macOS, ale z nieco cieńszymi ramkami. Notebook jest przedstawiony w kolorze srebrnym i szarym, a „16” w obu nazwach plików prawdopodobnie odnosi się do większego 16-calowego wyświetlacza oczekiwanego dla plotkowanej maszyny.

Wcześniej w tym roku znany analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple pracuje nad 16-calowym MacBookiem Pro z zupełnie nowym designem, w tym powrotem do bardziej niezawodnej klawiatury z mechanizmem nożycowym, który zostanie wydany do końca 2019 roku. Nie jest jasne, czy notebook jest nadal planowany na ten rok, czy został przesunięty do 2020 roku.

Mówi się, że 16-calowy MacBook Pro ma węższe ramki, jak sugeruje powyższa ikona, być może umożliwiając zmieszczenie większego wyświetlacza w notebooku o podobnej wielkości fizycznej, jak obecny 15-calowy MacBook Pro.

Jeff Lin, analityk IHS Markit, uważa, że 16-calowy MacBook Pro będzie miał rozdzielczość 3072 x 1920 i będzie zasilany procesorami Coffee Lake dziewiątej generacji, co sugeruje, że notebook można skonfigurować z maksymalnie 8-rdzeniowym procesorem Core i9 w linii z najnowszym 15-calowym komputerem MacBook Pro.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx