wtorek, 23 kwietnia

Apple Watch Series 8 może mieć zupełnie nową konstrukcję z płaskim wyświetlaczem. Tak przynajmniej twierdzi „”ShrimpApplePro” znany ze swoich licznych przecieków.

W swoim najnowszym filmie na kanale Front Page Tech na YouTube, Jon Prosser zwrócił uwagę na informacje od ShrimpApplePro, które sugerują, że „Apple Watch Series 8” może mieć płaski wyświetlacz, który wydaje się być projektem, który pierwotnie miał być przeznaczony dla Apple Watch Series 7.

Na Twitterze ShrimpApplePro cytuje źródła twierdzące, że w Apple Watch „jest płaski szklany wyświetlacz”. Mówi się, że istnieje „duża szansa, że jest to przednia szyba dla Apple Watch Series 8”, i chociaż nie ma jeszcze jasnych informacji o tym, jak może wyglądać ogólny projekt lub jaki model Apple Watch może być płaski wydaje się prawdopodobne, że informacje dotyczą płaskiego projektu Apple Watch udostępnionego przez Prossera w zeszłym roku.

W maju ubiegłego roku Prosser przewodził plotce, że Apple pracował nad projektem zegarka Apple Watch z płaskimi, kwadratowymi krawędziami, który został następnie wsparty przez rzekome rendery CAD i inne źródła. W tym czasie Prosser sugerował, że projekt może dotyczyć „Apple Watch Series 7”, ale ostrzegł, że może to być również inny przyszły model Apple Watch, taki jak Series 8.

Apple Watch Series 7 zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku z jeszcze bardziej zaokrąglonym wyglądem, ale najnowsze informacje ShrimpApplePro sugerują, że prawdopodobny płaski projekt Apple Watch mógł być przeznaczony dla nowego modelu w tym roku. ShrimpApplePro dodał, że uważa się, że płaski wyświetlacz wkrótce będzie gotowy do masowej produkcji, prawdopodobnie wraz z przednią szybą w modelach iPhone’a 14.

W tym roku Apple przygotowuje się podobno do wprowadzenia na rynek trzech nowych modeli Apple Watch, w tym Apple Watch Series 8, drugą generację Apple Watch SE oraz nowego Apple Watch „Explorer Edition” o zwiększonej trwałości. Prosser zasugerował, że płaska konstrukcja może być przeznaczona dla każdego z tych nowych modeli.

ShrimpApplePro ma rosnącą reputację w społeczności plotkarskiej Apple, zapewniając pierwsze spojrzenie na matrycę aparatów True Depth z „pigułką i otworem”, cieńsze ramki i dokładne wymiary iPhone’a 14 Pro. Warto zauważyć, że ShrimpApplePro słusznie powiedział, że Apple Watch Series 7 będzie miał zaokrąglony wygląd, taki jak Apple Watch Series 6, ale z cieńszymi ramkami wyświetlacza i dopiero teraz potwierdza początkową plotkę Prossera.

Podążając za nowymi informacjami, Prosser udostępnił rendery Iana Zelbo, pokazujące, jak może wyglądać płaski projekt Apple Watch Series 8‌. Mówi się, że ‌Apple Watch Series 8‌ ma monitorować temperaturę ciała, ulepszone śledzenie aktywności i wiele więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx