sobota, 24 lutego

Audi ogłosił dzisiaj, że Apple Music będzie dostępny bezpośrednio w systemach informacyjno-rozrywkowych wielu swoich pojazdów poprzez aktualizację oprogramowania.

Integracja Apple Music da właścicielom Audi możliwość dostępu do ich osobistej biblioteki Apple Music bezpośrednio na ekranie interfejsu multimedialnego (MMI) pojazdu, wykorzystując połączenie danych w samochodzie, bez konieczności korzystania z Bluetooth, połączenia przewodowego lub Apple CarPlay.

Aby aktywować Apple Music, użytkownicy będą musieli otworzyć aplikację Apple Music w systemie informacyjno-rozrywkowym Audi, postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zalogować się za pomocą swojego Apple ID i wprowadzić kod weryfikacyjny wysłany na ich telefon. Christiane Zorn, szefowa marketingu produktów w Audi, mówi:

Integracja Apple Music z systemem audio-informacyjnym to kolejny krok we współpracy Audi i Apple. Dla naszych klientów oznacza to, że oferujemy im bezpośredni dostęp do ich własnych spersonalizowanych wrażeń odsłuchowych. Takie jest nasze rozumienie cyfrowego doświadczenia premium w samochodzie. W Audi systematycznie napędzamy cyfryzację pojazdu i jesteśmy przekonani, że wnętrze coraz bardziej przekształca się w trzecią przestrzeń życiową.

Integracja Apple Music dostępna będzie w Europie, Ameryce Północnej i Japonii i zostanie wprowadzona do „prawie wszystkich” istniejących pojazdów Audi z roku modelowego 2022 za pośrednictwem automatycznej bezprzewodowej aktualizacji i będzie standardowo dostępna w wielu nowych modelach Audi. Koszty transmisji danych komórkowych są rozliczane za pośrednictwem pakietu danych dostępnego w firmie Cubic-Telekom w Europie, a pierwsze trzy gigabajty są bezpłatne.

Audi nie jest pierwszym producentem samochodów, który zintegrował Apple Music bezpośrednio ze swoim systemem informacyjno-rozrywkowym, a Porsche po raz pierwszy wprowadził tę funkcję w 2019 roku, po czym rozszerzył ją potem nawet na inne usługi, takie jak Podcasty Apple. Podobnie Mercedes zaczął wprowadzać integrację Apple Music od lata zeszłego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx