sobota, 30 września

Apple nagrał nowy samouczek, który ma pomóc nowym użytkownikom iPhone’a w korzystaniu z nowej funkcji kontroli głębi ostrości na iPhone’ie XS, XS Max i XR.

Kontrola głębi ostrości, nowa funkcja w tegorocznych iPhone’ach, pozwala dostosować rozmycie tła na zdjęciu zrobionym w trybie portretowym za pomocą przedniej lub tylnej kamery.

Kontrola głębi ostrości jest dostępna po wybraniu zdjęcia w trybie portretowym w aplikacji Zdjęcia, wybraniu przycisku „Edytuj” i użyciu suwaka u dołu ekranu w celu regulacji rozmycia od f/1.4 (maksymalne rozmycie) do f/16 ( brak rozmycia).

Kontrola głębi ostrości jest dostępna podczas edycji już zrobionego zdjęcia, a od wersji iOS 12.1 jest dostępna funkcja kontroli głębi ostrości w czasie rzeczywistym w celu dostosowania rozmycia przed zrobieniem zdjęcia.

W przeszłości firma Apple często udostępniała podobne filmy, aby pokazać możliwości związane z fotografowaniem na iPhonie oraz funkcje iPhone’a X. W nadchodzących tygodniach zobaczymy jeszcze kilka filmów poświęconych iPhone’owi XS, XS Max i XR, ponieważ Apple pomaga użytkownikom dostosować się do nowych funkcji dostępnych na urządzeniach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx