niedziela, 19 maja

Serwis iLounge opublikował rzekome informacji, które otrzymał w odniesieniu do nowej generacji iPhone’a. Dowiadujemy się  z nich, że Apple rzeczywiście zamierza wprowadzić 4-calowy wyświetlacz poprzez zwiększenie wysokości urządzenia. Aby pomieścić większy ekran, korpus urządzenia będzie nieco wyższy, ale samo urządzenie ma być jednocześnie o 20% cieńsze.

W raporcie czytamy także:

Nowy iPhone rzeczywiście będzie dłuższy i cieńszy niż iPhone 4 i 4S. Przybliżone wymiary to 125 mm na 58.5 mm oraz 7.4 mm grubości. Wymiary to informują, że nowe urządzenie będzie o 10mm wyższe, grubość ulegnie zmniejszeniu o 2 mm, a szerokość pozostanie bez zmian. Według naszego źródła, Apple wprowadzi istotną zmianę do tylnej obudowy, dodając metalowy panel na tył nowego iPhone’a. Panel ten będzie płaski, nie zaokrąglony oraz metalowy a nie ceramiczny. Nasz artysta odwzorował przybliżony obraz tego, co te zmiany mogłyby wprowadzić.

Raport twierdzi również, że Apple zastosuje nowe, mniejsze złącze dokujące w urządzeniu, któremu będzie „bliżej do kształtu” tych stosowanych w obecnych tabletach.

iLounge zaoferował kilka prawdziwych informacji w przeszłości i był dość precyzyjny w swoich zapowiedziach dotyczących najnowszego iPada. Być może i tym razem informacje te okażą się trafne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx