czwartek, 25 kwietnia

A teraz to, co nazywamy nowością. Czy jesteś zmęczeni słuchaniem muzyki przy użyciu tradycyjnych słuchawek, które każdy z Was dostał w zestawie od Apple? A może chcecie podzielić się muzyką z innymi? Prezentujemy Earphone Speaker Keychain.

Ten głośnik wielkości 1,25 cala wygląda jak gigantyczna słuchawka douszna specjalnie wykonana dla koszykarzy. Można go podłączyć do każdego standardowego gniazda audio z tradycyjnym małym jackiem. Podłączcie go do iPoda, iPhone lub iPada i macie niepowtarzylny, trochę kiczowaty przenośny głośnik. Nie korzysta on z baterii ani innego zewnętrznego zasilania, więc raczej nie ma co oczekiwać spektakularnego wzmocnienia dźwięku ponad seryjnie wbudowany głośnik.

Kiedy z niego nie korzystacie możecie łatwo przechować go w załączonym do kompletu brelokiem. Nawet jeśli nie ma wiele praktycznych celów muzycznych, to nadal wygląda całkiem fajnie przypięty przy kluczach.

Cena głośnika wydaje się być bardzo przystępna bo kosztuje zaledwie 8,99 dolarów. Można go nabyć w sklepie wysyłkowym ThinkGeek i co więcej na pewno dotrze do Polski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx