piątek, 19 kwietnia

Po rozmowach z łańcuchem dostaw w Azji analitycy Barclays, Blayne Curtis i Tom O’Malley, uważają, że odłożył plan wprowadzenia na rynek iPhone’a SE czwartej generacji w 2024 roku. W dzisiejszej notatce badawczej analitycy stwierdzili, że urządzenie miało być wyposażone w zaprojektowany przez Apple modem 5G, ale plany wydają się opóźnione.

Apple pracuje nad własnym modemem już od co najmniej 2018 roku, a w 2019 roku przejął większość biznesu modemów Intela, aby usprawnić te prace. Jednak analitycy stwierdzili, że Qualcomm może pozostać dostawcą modemów Apple zarówno dla linii iPhone SE, jak i iPhone 16 do przyszłego roku, ponieważ wydaje się, że modem Apple nie jest jeszcze gotowy.

W lutym analityk Apple, Ming-Chi Kuo, twierdził, że następny iPhone SE będzie miał wygląd podobny do standardowego iPhone’a 14, sugerując, że urządzenie będzie miało 6,1-calowy wyświetlacz OLED, Face ID i płaskie krawędzie. W związku z informacjami, że prace nad nowym iPhonem SE zostały wstrzymane, plany Apple dotyczące tego urządzenia mogą z czasem ulec zmianie.

Kuo i kilka innych źródeł spodziewają się, że następny iPhone SE zostanie wprowadzony na rynek najwcześniej w 2025 roku, więc wydaje się, że obecny model pozostaje na razie bezpiecznym zakupem. Wydany w marcu 2022 roku iPhone SE trzeciej generacji ma 4,7-calowy wyświetlacz LCD, Touch ID, 5G, 12-megapikselowy aparat tylny i czip A15 Bionic.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx