sobota, 20 kwietnia

Według najnowszych informacji udostępnionych przez renomowanego analityka Apple, Ming-Chi Kuo, Apple wznowił prace nad iPhonem SE czwartej generacji z 6,1-calowym wyświetlaczem OLED i własnym chipem 5G.

Prace zostały wznowione prawie dwa miesiące po tym, jak również Kuo informował, że Apple porzucił plany wypuszczenia nowego iPhone’a SE w 2024 roku.

W serii tweetów Kuo informuje, że nowy iPhone SE będzie podobny do standardowego iPhone’a 14, który ma 6,1-calowy wyświetlacz OLED z cieńszymi ramkami. Obecny iPhone SE jest wyposażony w 4,7-calowy wyświetlacz LCD z grubszymi ramkami.

Analityk twierdzi również, że nowy iPhone SE będzie wyposażony w specjalnie zaprojektowany przez Apple modem 5G, z łącznością ograniczoną do pasm 5G poniżej 6 GHz. Obecny iPhone SE obsługuje już 5G, ale wykorzystuje niestandardowy układ Qualcomm Snapdragon X57.

Kuo nie wspomniał dokładniej, kiedy moglibyśmy się spodziewać nowego iPhone’a SE, ale prawdopodobnie nie będzie to wcześniej niż w marcu 2024 roku lub później, w zależności od daty premiery poprzednich modeli urządzenia. Obecny iPhone SE został wydany w marcu 2022 roku, a jego ceny obecnie zaczynają się od 2749 złotych. Urządzenie to jest ostatnim iPhonem z przyciskiem Home i Touch ID, jednak w nowym modelu zobaczymy już prawdopodobnie Face ID, jeśli będzie on oparty na iPhonie 14.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx