niedziela, 14 kwietnia

Wiarygodne źródło przecieków czyli Twitterowe konto l0vetodream poparło dziś powszechne spekulacje, że jeden z nowo przeprojektowanych komputerów iMac, który ma zostać wypuszczony w tym roku, będzie miał większy wyświetlacz niż obecny największy iMac w ofercie.

Apple sprzedaje obecnie 21,5-calowego i 27-calowego ‌iMaca‌. Mówi się, że Apple ma zmienić zarówno wygląd jak i zapewnić większą wydajność nowych urządzeń. Jego komputer stacjonarny nie przeszedł żadnych większych zmian od 2012 roku.

Według l0vetodream, nowy model zastępujący 27-calowy rozmiar będzie miał większy wyświetlacz. Tweet w języku chińskim można przetłumaczyć jako „Ekran iMaca jest naprawdę duży, większy niż największy”.

Bloomberg już wcześniej informował, że nowy „iMac” będzie miał cieńsze ramki i stylistykę podobną do monitora Pro Display XDR. Pro Display XDR, samodzielny topowy monitor Apple, jest wyposażony w 32-calowy wyświetlacz.

Oprócz zmiany wyglądu, iMac będzie wyposażony następną generację procesorów Apple Silicon. Według Bloomberga Apple testuje wewnętrznie chipy z aż 16 rdzeniami o wysokiej wydajności i czterema rdzeniami o wysokiej efektywności. Jon Prosser sugeruje nawet, że nowe komputery iMac będą dostępne w różnych kolorach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx