poniedziałek, 27 maja

Japońska witryna Mac Otakara udostępniła zdjęcia, które jak twierdzi, pokazują wydrukowaną w 3D makietę nadchodzącego 6,1-calowego telefonu iPhone 13 Pro z mniejszym wycięciem ekranu i zmienioną pozycją otworu słuchawkowego i przedniego aparatu.

Zgodnie ze zdjęciami, Apple planuje przesunąć otwór słuchawkowy do samego wycięcia w ramce ekranu. Tym samym poniżej dałoby się zmieścić kamery przednie i czytnik Face ID kosztem zmniejszenia wycięcia ekranu.

Domniemana makieta iPhona 13 Pro, która prawdopodobnie opiera się na rysunkach projektowych, które wyciekły, które często krążą wśród producentów etui firm zewnętrznych na długo przed oficjalną prezentacją Apple.

Mac Otakara podzieliła się również konkretnymi wymiarami wycięcia dla nadchodzącego ‌iPhone 13‌ Pro, pokazując, jak bardzo wycięcie ma się skurczyć. W porównaniu z iPhonem 12 Pro, makieta sugeruje, że iPhone 2021 Pro będzie miał wycięcie o wysokości 5,35 mm w porównaniu do 5,30 mm w przypadku iPhone’a 12 Pro i 26,80 mm szerokości, w porównaniu z 34,83 mm. Wizualnie wycięcie będzie miało mniejszą szerokość, ale będzie nieco wyższe.

Plotki o mniejszym notchu pojawiają się od czasu premiery ‌iPhone X, który jako pierwszy wprowadził system TrueDepth i notch. Oprócz zredukowanego wycięcia, obrazy udostępnione przez Macotakarę nie ujawniają żadnych zmian w wyglądzie tylego aparatu ani innych aspektów konstrukcji iPhone’a.

Mimo braku zmian konstrukcyjnych, ‌iPhone 13‌ ma mieć kilka kluczowych nowych funkcji. Mówi się, że topowe ‌iPhone’y 13‌ Pro i ‌iPhone’y 13‌ Pro Max będą wyposażone w wyświetlacz ProMotion 120 Hz, a cała linia ma zawierać szybszy układ A15, ulepszone aparaty i nowe kolory, w tym matową czerń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx