sobota, 20 kwietnia

Jon Prosser, znany z licznych przecieków związanych z planami Apple, ogłosił dzisiaj, że nadchodzące modele iMac z 2021 roku będą posiadać pięć opcji kolorystycznych, odzwierciedlających kolory iPada Air czwartej generacji i ujawnił szereg dodatkowych szczegółów na temat Maca Pro z Apple Silicon.

W nowym filmie na kanale YouTube FrontPageTech Prosser wyjaśnił, że przeprojektowane komputery iMac będą dostępne w wersjach Silver, Space Grey, Green, Sky Blue i Rose Gold.

Zaprezentował również jak te nowe opcje kolorów mogą wyglądać na przeprojektowanym iMacu, ale zauważył, że nie widział jeszcze tylnej części nowego projektu, więc jego renderingi są wyłącznie spekulatywne, poza kolorem.

Prosser wyjaśnił, że gama opcji kolorystycznych ma na celu wykorzystanie nostalgii za oryginalnym komputerem iMac, który był dostępny w kilku kultowych kolorach, takich jak limonka, truskawka, jagoda, winogrono i mandarynka.

O przeprojektowanych komputerach iMac z cieńszymi ramkami i chipami Apple Silicon słychać już od jakiegoś czasu, ale nie jest jasne, kiedy dokładnie mają zostać wprowadzone na rynek. Nie jest też jasne czy oba rozmiary modeli pojawią się w tym samym czasie.

Prosser przedstawił również szereg dodatkowych szczegółów na temat nadchodzącego Mac Pro z Apple Silicon, wspierając wcześniejsze plotki Marka Gurmana z Bloomberga. Gurman powiedział, że nowy Mac Pro będzie o połowę mniejszy od obecnego Mac Pro, umieszczając go gdzieś pomiędzy istniejącym Mac Pro i Mac mini. Spekuluje się, że obudowa ma w większości aluminiową obudowę i może wywoływać nostalgię za Power Mac G4 Cube.

Prosser powiedział, że nowy Mac Pro będzie wyglądał jak „trzy do czterech Mac mini ustawionych jeden na drugim” i zapewnił wizualizację tego nowego wyglądu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
3 lat temu

Czekam bardzo na premierę iMaca z procesorem M1 lub M2 🙂 W sumie nie widzę za bardzo sensu kupowanie aktualnie wersji z Intelem … jeśli ktoś nie ma takiej konieczności. W sumie to czekam z zakupem Maca Mini właśnie z tego powodu.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx