poniedziałek, 4 marca

Seria zdjęć opublikowanych na chińskiej platformie społecznościowej Weibo, udostępniona przez  DuanRui na Twitterze, przedstawia nowe kolory wiosennej kolekcji Apple dla etui MagSafe na iPhone’a 12.

Zgodnie ze zdjęciami, Apple planuje wypuścić cztery nowe opcje kolorystyczne dla swoich obudów ‌MagSafe‌ do iPhone’a 12. Kolory przypominają jasnoniebieski, ciemnofioletowy, jasnozielony i pomarańczowy. W ramach swojej wiosennej kolekcji w 2020 roku Apple wypuścił etui na iPhone’a 11 w bardzo podobnych kolorach. Jeśli te doniesienia okażą się prawdziwe to Apple doda jeszcze kolor ciemnofioletowy.

Zdjęcia zostały udostępnione przez konto Weibo „Uncle Pan Pan”, które obecnie nie ma udokumentowanych wyników w zakresie udostępniania dokładnych informacji o Apple, jednak konto to zostało po raz pierwszy ujawnione przez ‌DuanRui‌, który udostępnił dokładne informacje w przeszłości.

W 2020 roku Apple wypuścił pasujące paski do iPhone’a 11 i Apple Watch do swojej wiosennej kolekcji. Apple może zdecydować się zrobić to samo w tym roku, a jeśli tak, to kolory zdradzone dziś będą również nowymi kolorami pasków do Apple Watch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx