poniedziałek, 15 lipca

Plotki sugerują, że nadchodzące modele iPhone’a 12 firmy Apple będą dostarczane z nowym kablem Lightning na USB-C z plecionego materiału. Zdjęcia rzekomych kabli wyciekły w lipcu, a dziś Twitterowe konto Mr White udostępniło nowe zdjęcia, które dają nam bliższe spojrzenie na to, co będziemy mogli znaleźć w pudełku z iPhonem 12.

Zdjęcia przedstawiają kabel USB-C na Lightning z wyraźnie plecioną konstrukcją, a nie standardową gumową konstrukcją znaną z obecnych kabli. Konstrukcje kabli w oplocie mogą być trwalsze niż standardowe kable z gumową powłoką, które mają tendencję do strzępienia się na krawędziach po kilku miesiącach użytkowania.

Wcześniejsze przecieki kabla USB-C do Lightning miały osiem srebrnych styków z rutenem pokrytym rodem, który jest bardziej odporny na korozję, i wydaje się, że tak jest również na tych zdjęciach. W połączeniu z plecioną konstrukcją kable będą prawdopodobnie lepiej odporne na uszkodzenia przy dłuższym użytkowaniu.

Bardziej trwała konstrukcja będzie mile widzianą zmianą dla użytkowników iPhone’a, ponieważ przez lata pojawiało się wiele skarg na słabą konstrukcję kabli Apple. Istniejące kable Apple z USB-C na Lightning mogą być również używane do szybkiego ładowania kompatybilnych iPhone’ów, zapewniając 50-procentowe naładowanie w ciągu 30 minut.

Firma Apple nigdy nie oferowała kabla z plecioną konstrukcją do swoich iPhone’ów lub iPadów, ale oferuje pleciony kabel Thunderbolt Pro, czarny pleciony kabel USB-C na Lightning, który jest dostarczany z komputerem Mac Pro oraz pleciony kabel zasilający do HomePod.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx