czwartek, 23 maja

Pomimo doniesień, że Apple pracuje nad nowym iPadem Pro, który ma zostać wydany na początku 2023 roku, Apple nadal zamierza zaktualizować swoje istniejące 11-calowe i 12,9-calowe modele iPada Pro jeszcze w tym roku wynika z informacji podanych przez dziennikarza Bloomberga Marka Gurmana.

W zeszłym tygodniu Ross Young, analityk Display Supply Chain Consultants (DSCC), informował, że Apple opracowuje nowy, 14,1-calowy iPad Pro z wyświetlaczem mini-LED i ProMotion, który prawdopodobnie zadebiutuje na początku przyszłego roku. Stwierdzenie Younga o 14,1-calowym iPadzie Pro zostało potwierdzone przez znanego z Twitterowych plotek „Majin Bu”, ale on z kolei zasugerował również, że nowy iPad Pro może zostać zaprezentowany jeszcze w tym roku.

Najnowsze komentarze Gurmana dodają nieco jasności do planów Apple dotyczących linii iPada Pro i terminów premiery nadchodzących urządzeń. W sekcji pytań i odpowiedzi w swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman powiedział, że spodziewa się, że Apple zaktualizuje swoje dotychczasowe iPady Pro we wrześniu lub październiku o chipy M2, bezprzewodowe ładowanie i aktualizacje systemu kamer.

W zeszłym roku Gurman ujawnił, że Apple bada iPady z większymi wyświetlaczami, ale ostrzegł, że prawdopodobnie nie pojawią się one przed 2023 rokiem, ponieważ uwaga Apple wciąż jest skupiona na wprowadzeniu na rynek przeprojektowanego iPada Pro „w obecnych rozmiarach” w roku 2022.

Oprócz wyżej wymienionych ulepszeń, Majin Bu twierdzi, że zaktualizowany 12,9-calowy model Apple będzie miał również zmniejszone ramki wokół wyświetlacza, ale nie jest to coś, co zostało potwierdzone z innych źródeł.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx